Akce VTP UP

Jako centrum pro inovace a transfer technologií jsme pořadateli mnoha formátů setkání. Pravidelně pořádáme networkingové a vzdělávací akce pro studenty, startupy a podnikatele. Snažíme se rozvíjet podnikatelskou komunitu v Olomouckém kraji a mezi studujícími Univerzity Palackého.

Blížící se akce aneb co pro vás v roce 2024 plánujeme

  • 19. 9. 2024       StartUP Day
  • 19. 9. 2024       Workshop CTT
  • 7. 11. 2024       Konference DIGI2Health: TechCare
  • 22. 11. 2024     UP Business CampPravidelně pořádané akce

Podnikavá hlava

Soutěž Podnikavá hlava je určena budoucím, začínajícím i zkušeným podnikatelům a jejím cílem je poskytnout soutěžícím zpětnou vazbu a ocenit nejlepší podnikatelský nápad. Na vítěze čekají zajímavé peněžní i nepeněžní výhry, odborný workshop a následná podpora a mentoring odborných konzultantů ze strany VTP UP a partnerů soutěže. 

StartUP Day

StartUP Day navazuje na dřívější akci pod názvem Narozeniny VTP UP.  StartUP Day slouží nejen k propagaci UP a VTP UP, ale také jako poděkování všem partnerům a zákazníkům VTP UP.


Workshop CTT

V rámci StartUP day pořádáme pro odbornou transferovou komunitu pravidelný Workshop center transferu technologií (CTT). Akce je zaměřena ryze prakticky a zabývá se reálnými problémy transferu znalostí a technologií, propagací výstupů UP a sdílením poznatků napříč transferovou komunitou. 


UP Business Camp

UP Business Camp (UPBC) je největší konference o podnikání v Olomouckém kraji, o jeho začátcích, úspěších i neúspěších. Je určena především studentům a mladým podnikavým lidem, kteří začínají, případně hledají inspiraci, jak začít s podnikáním. Na své si na konferenci přijdou i zkušení podnikatelé. Akce přináší zajímavé řečníky, aktuální témata, představení startupů  a networking.


Element Talks

Element Talks přináší do našeho nového coworkingu v budově Envelopa Hub dynamiku a inspiraci prostřednictvím pravidelných setkání plných přednášek, besed a workshopů na témata jako je AI, IT vývoj, gaming, design, podnikání a work life balance.


Zajímá vás více? Chcete se stát partnery našich akcí?
Kontaktujte nás:

Zaměstnanec Bc. Roksolana Ilnycka

Bc. Roksolana Ilnycka

Event Manager
Více

roksolana.ilnycka@upol.cz, +420 604 246 225

Zaměstnanec Ing. Lucie Bačík Goryczková

Ing. Lucie Bačík Goryczková

PR a Marketing Manager
Více

lucie.bacikgoryczkova@upol.cz, +420 732 707 837