Poradenství pro start podnikání

Máte dobrý nápad nebo produkt a zvažujete, zda začít podnikat? Nemáte s vlastním podnikáním dostatečné zkušenosti a hledáte, kdo by vám prakticky poradil, jak na to? Pak jste tu správně.

Nabízíme mentorské služby 

Komu je poradenství určeno

Poradenství může být poskytnuto lidem z univerzitního prostředí i mimo něj. Naši mentoři jsou totiž k dispozici všem aktivním lidem, kteří mají chuť pustit se do vlastního podnikání, a nicméně přednostně se orientujeme na podporu studentům a zaměstnancům Univerzity Palackého v Olomouci. 


Kdy využít poradenství

Start podnikání provází značná úskalí, většina věcí je pro zájemce o podnikání často zcela nová. Pro někoho může být těžké specifikovat oblast svého podnikání, popsat produkt nebo službu, sestavit tým. Někdo se "zasekne" při stanovení nákladů a rozpočtu, vytyčení krátkodobých i dlouhodobých cílů, mapování konkurence. Pro tento účel je zde služba Poradenství pro start podnikání, kdy vám mentor, který má dostatek praktických zkušeností, pomůže Vám popsat silná a odhalit slabá místa, doporučí, kde a jak začít a pomáhá vám vyhodnocovat, jakým směrem se dále ubírat.

Kde, kdy a jak poradenství probíhá

Poradenství probíhá formou osobních nebo online schůzek.  Služba není vázaná na semestr, můžete začít kdykoliv v průběhu roku. Poradenství je také součástí každoroční soutěže Podnikavá hlava, do které se můžete také přihlásit.

Jste-li rozhodnuti začít nebo máte chuť si mentorskou službu vyzkoušet, kontaktujte:

Zaměstnanec Dr. Ing. Petr  Kubečka, MCI, RTTP

Dr. Ing. Petr Kubečka, MCI, RTTP

Ředitel VTP UP
Více

petr.kubecka@upol.cz, +420 585 631 449