UP Business Camp

Hledáte inspiraci ohledně svého vlastního podnikání nebo startu kariéry?
UP Business Camp pro vás může být skvělou příležitostí a inspirací.


UP Business Camp je konference o podnikání, jeho začátcích, úspěších i neúspěších. Je určena především studentům a mladým podnikavým lidem, kteří začínají, případně hledají inspiraci jak začít s podnikáním. UP Business Camp pořádá každoročně Vědeckotechnický park Univerzity Palackého již od roku 2012.


Program UP Business Campu každoročně zahrnuje zkušené řečníky přímo z businessu. Zváni jsou ti, kterým se podařilo prorazit v oblasti startupů, i úspěšní podnikatelé, kteří již vybudovali velké společnosti. To je pro návštěvníky nejlepší způsob, jak získat zkušenosti přímo z praxe a zároveň skvělé prostředí, jak se setkat se skupinou lidí, hledající zkušenosti, ochotné sdílet své nápady a diskutovat o nich.


Proč se účastnit?


  • Ujasníte si své myšlenky a priority
  • Zjistíte, jak svůj podnikatelský záměr efektivně ověřit v praxi
  • Získáte tipy a triky v oblasti získávání investic
  • Propojíte se se stejně naladěnými, podnikatelsky naladěnými, lidmi
  • Nasajete inspiraci a cenné know-how přímo od profíků

Jak se na konferenci připravit?

Není potřeba nic než chuť a zvědavost se zúčastnit. Nemusíte být ani rozhodnuti, že podnikání je ta cesta, kterou se chcete vydat. Není potřeba žádná předešlá nebo odborná znalost specifických témat. UP Business Camp nabízí příležitost se zamyslet a utřídit si myšlenky. Sami zjistíte, jestli je podnikání něco pro vás. Konference je specifická v tom, že se snaží předat příběhy podnikatelů, kteří mají za sebou už alespoň ten start, a to může být inspirací či "nakopnutím"

Bližší informace poskytne: