Workshop center transferu technologií a StartUP Day

Vědeckotechnický park UP pořádá 22. 06. 2023 každoroční workshop center transferu technologií, na který plynule navazuje tradiční networkingové setkání StartUP Day. Přijďte se dozvědět, jaké jsou trendy v transferu a následně se potkat s přáteli a kolegy v příjemné atmosféře u dobrého jídla pití.

Zveme vás na 9. workshop center transferu technologií, tentokrát na téma Special Purpose Vehicle a jeho role v transferu znalostí a technologií. Workshop představuje unikátní fórum pro všechny, kteří se zajímají o využití SPV a zakládání spin-off společností. Společně budeme diskutovat osvědčené postupy a strategie, které podporují inovace a rozvoj transferu ve vědeckovýzkumných organizacích. Workshop je skvělou příležitostí ke sdílení zkušeností a nalezení inspirace pro vlastní instituce a pracoviště.

* Akce je zpoplatněná, pro zaměstnance UP máme slevu 50 %. Příslušnost k UP prosím uveďte do poznámky.


Představte si jedno místo, kde se setkávají studenti, startupisté, mladí podnikatelé, zaměstnanci Univerzity Palackého, spolupracovníci a partneři Vědeckotechnického parku UP, a to vše ve vynikající atmosféře plné inovací a přátelského prostředí. Tato akce je příležitostí k navázání nových kontaktů, rozšíření své sítě profesionálů a objevení nových možností pro spolupráci. Dejte si do kalendáře akci, která vám pomůže otevřít dveře k novým příležitostem a rozvoji profesní kariéry. Připojte se k nám a společně vytvořme silnou síť, která nás bude posouvat společně vpřed. Těšíme se na vás!

* Akce je po registraci zdarma.

Zaměstnanec Mgr. Petr Suchomel, Ph.D.

Mgr. Petr Suchomel, Ph.D.

Vedoucí oddělení transferu znalostí a technologií
Více

petr.suchomel@upol.cz, +420 739 329 981


Zaměstnanec Bc. Roksolana Ilnycka

Bc. Roksolana Ilnycka

Event Manager
Více

roksolana.ilnycka@upol.cz, +420 604 246 225


Autor: SUC