Technologická inkubace - Workshop

Agentura CzechInvest pro vás ve spolupráci s VTP UP připravila workshop na téma „Technologická inkubace“ (TI). Program TI je nejambicióznějším programem systematické podpory začínajících podniků (start-upů a spin-offů) v České republice, jehož cílem je vyhledávat a pomáhat vzniku projektů, které jsou výjimečně inovativní, proveditelné a škálovatelné.

V současné době mohou zájemci žádat o finanční podporu do 4 klíčových aktivit (Mobility Innovation, AI, ECOTECH, CREATIVE) a další tři klíčové aktivity jsou připravovány (TECH4LIFE, SPACE, Advance materials and technologies).

V rámci nabízeného programu Technologické inkubace získají vybrané technologické startupy přímou podporu ve výši 1 100 000–4 500 000 Kč a nepřímou podporu v hodnotě 500 000 Kč ve formě workshopů, seminářů, pomoci inkubačních manažerů, konzultací s odborníky na business a technologie. Prostřednictvím českých i mezinárodních akcí, konferencí a veletrhů vám pomůžeme navázat nové kontakty, najít potenciální zákazníky a partnery.

Máte, nebo chcete založit startup nebo spin-off? Zajímají Vás možnosti dotace prostřednictvím Technologické inkubace? Zaregistrujte se na workshop, kde se dozvíte vše potřebné!

Datum: 18. 04. 2023
Čas: 16:00-18:00
Místo: Envelopa Office Center, zasedací místnost ARROWS ETL Global
Registrace: prostřednictvím formuláře na stránkách CzechInvest
Deadline pro registraci: 17. 04. 2023, 12:00
Kontakt: petr.suchomel@upol.cz | 739 329 981

Autor: SUC