Soutěž Startup Voucher hledá nové projekty

Moravskoslezské inovační centrum hledá do své soutěže Startup voucher nové nadějné projekty a startupy. Pozor, open call pro inovativní businessy trvá jen do 30.09.2022!

Tato každoroční událost je jedinečná příležitost zjistit, jaké nové nadějné projekty může MSIC jako podporovatel podnikání rozvíjet. Soutěž však není jen o cenách několika málo finalistům. Slouží jako záchytné síto a MSIC se snažím každému nápadu věnovat takovou pozornost, jakou právě potřebuje. Loni se do soutěže přihlásilo bezmála 90 projektů, letos společně s partnery ze Slovenska a Polska chce MSIC úspěch posunout ještě dále. Mnoho z přihlášených projektů bude mít příležitost nejen soutěžit, ale rozvíjet potřebné startupové know-how a poznat a propojit se navzájem, což je také úlohou vznikající iniciativy CEE Startup Network.

Jako partneři napříč třemi regiony - Moravskoslezský kraj, Slezské vojvodství a Žilinský kraj - se Moravskoslezské inovační centrum rozhodlo využít úzkých geografických, obchodních i kulturních vazeb a hledá způsoby, jak podpořit nové projekty, aby se staly úspěšnými startupy s mezinárodním přesahem, protože světové značky nevznikají pouze v hlavních městech. Svoje myšlenky teď MSIC plně testuje právě na společné verzi soutěže Startup Voucher.

Pozor, open call pro inovativní businessy trvá jen do 30. 9. 2022!

Koho MSIC hledá?

Prakticky kohokoliv s projektem ve fázi nápadu, prototypu nebo 1. platícího zákazníka. Soutěž není tematicky ani geograficky omezená.

Co projektům nabízí?

  • Finanční injekci (1. cena je 20 000 EUR)
  • Využití laboratoří a sdílených kanceláří
  • Kontakty na experty napříč 3 regiony ve 3 státech (CZ, PL, SK)
  • Služby šité na míru pro scaleup jejich podnikání
  • Lákavé partnery, kteří nabízí speciální finanční ceny nebo služby nad rámec soutěže

Jaké jsou naše hlavní podmínky?

  • Inovace (technologické a/nebo businessové)
  • Škálovatelnost
  • Globální růstový potenciál

Prohlédněte si teaser a přihlaste se do soutěže!


Autor: Petr Suchomel