Soutěž pro studenty a mladé podnikatele, to je Podnikavá hlava!

Pokud hledáš výzvu pro své nápady, přihlas se do soutěže Podnikavá hlava a začni podnikat v tom, co Tě baví! Vědeckotechnický park již 14. rokem pořádá soutěž, která pomáhá hledat nové talenty a inovativní nápady v Olomouckém kraji!

Soutěž je určena pro studenty i zaměstnance Univerzity Palackého v Olomouci (UP) a pro mladé podnikatele Olomouckého kraje. Cílem soutěže je rozvíjet podnikatelské myšlení u mladých lidí tak, aby byl jeijch nápady přerostly z fáze "na papíře" do smysluplného projektu či rovnou startupu.

Účastníci obdrží expertní hodnocení od odborné poroty, která se dlouhodobě pohybuje ve světě startupů a pomáhá rozvíjet potenciál nápadů mentorsky nebo i finančně.

Kromě hodnotných výher se vítězové mohou během finále 24. 05. 2023 seznámít s úspěšnými podnikateli a získat tak nové kontakty, které je mohou posunout dále na cestě podnikání. Součástí výher jsou i expertní konzultace od pořadatele soutěže (VTP UP) a hlavního partnera soutěže (ICOK), které pomáhají v dalším rozvoji nápadu tak, aby se z něj stal úspěšný startup.

Speciální kategorie "Podnikatel z UP" je určena vítězům kteří jsou zároveň studenty nebo zaměstnanci UP a přinese dalších 5000,- Kč.

Plné znění pravidel soutěže:


Záštitu soutěži v letošním roce udělil:

  • rektor UP prof. MUDr. Martin Procházka, Ph.D.
  • náměstek hejtmana Ing. Jan Šafařík, MBA

Harmonogram 2023:

20. 03. Start soutěže a otevření registrace příspěvků
10. 05. 12:00 Uzávěrka přihlášek soutěžních příspěvků
19. 05. Zveřejnění TOP 10 finalistů
24. 05. Finále soutěže a oficiální vyhlášení výsledků

Registrujte se a bojujte o výhry v celkové hodnotě přes 450 000,- Kč!

Co dostane vítěz?

1. místo

  • 50 000,- Kč
  • konzultační služby v hodnotě 128 000,- Kč
  • 50% slevu na pronájem kanceláře na 1 rok
  • věcné ceny

Autor: ILN