Naučte se pečovat o rostliny a oslavte Den Země na terase Envelopa Hub

Univerzita Palackého pořádá na Den Země sérii workshopů, které nabídnou širokou škálu zábavných a inspirativních aktivit podporujících udržitelnost a kreativitu. U nás na Envelopa Hub se můžete zapojit do workshopu Záchranáři zeleně: jak udržet rostliny naživu a krásné.

Kdy a kde se potokáme:

Termín: 22. 4. 2024, od 15:00
Místo: Envelopa Hub, 17. listopadu 1230/8a, 779 00 Olomouc
Téma: Záchranáři zeleně aneb jak udržet rostliny naživu a krásné
Pro koho: pro studenty a zaměstnance Univerzity Palackého, ale také pro širokou veřejnost

Chcete se workshopu zúčastnit? Napište nám na vtp@upol.cz.


Co se na workshopu naučíte:

V dnešní době je péče o rostliny nejen záležitostí estetiky, ale i otázkou udržitelnosti a odpovědného přístupu k životnímu prostředí. Často se stává, že naše rostliny končí svůj život příliš brzy kvůli nedostatečné péči či nevhodným podmínkám. Tento workshop se zaměří na praktické tipy a triky, jak správně pečovat o rostliny, jak je vhodně umístit do prostoru a jak rozpoznat a řešit problémy, jako je nedolití, přelití či napadení škůdci. Účastníci se naučí správné postupy při střihu, přesazování a řízkování rostlin, aby mohli prodloužit životnost svých zelených společníků a přispět tak k udržitelnosti a harmonii v našich domovech i ve světě kolem nás. Přijďte se inspirovat a získat nové znalosti, které vám pomohou stát se skutečnými záchranáři zeleně!

Sérii workshopů na oslavu Dne Země organizuje Dobrovolnické centrum Univerzity Palackého. Přehled všech workshopů pořádaných ve středu 22. dubna na Univerzitě Palackého najdete tady

Zaměstnanec Bc. Roksolana Ilnycka

Bc. Roksolana Ilnycka

Event Manager
Více

roksolana.ilnycka@upol.cz, +420 604 246 225

Autor: LBG