Investiční špičky se sejdou na Funding Congressu v Praze

Praha, 18. března 2022 - Ve čtvrtek 24. března 2022 se v historických prostorách Martinického paláce sejdou přední čeští investiční a startupoví guru. Na největší fundingové akci v Česku představí aktuální problematiku, která hýbe světem investic a financí. V rámci programu se hosté mohou těšit na inspirativní panelové diskuze s více než 20 řečníky. Vystoupí například Daniel Hejl z Productboard, Ondřej Bartoš z Credo Ventures, Zuzana Zamborská z Lumus Investment Collective, poradce náměstka Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Jan Klesla a mnoho dalších. Těšit se můžete na zajímavé rozhovory a inovativní formát Pitch Night, který představí startupové projekty. Celý den završí večerní Founders Party.

Hlavním předmětem kongresu bude aktuální vývoj ve světě investic, způsoby financování projektů z pohledu různých aktérů a investičních subjektů, korporací a dalších. Krom hlavního programu, v rámci kterého se představí pestrá škála odborníků, budou mít návštěvníci možnost se sami aktivně zapojit do diskusí a networkingu. Pro hosty bude po celou dobu akce zajištěn catering a doprovodný program. Po skončení kongresu bude pro platící účastníky k dispozici videozáznam z celé akce.

Kompletní harmonogram akce, seznam řečníků a možnost zakoupení vstupenek naleznete

na www.fundingcongress.cz.

Akce je organizována globální platformou pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com společně s profesionální agenturou Prague Castle Events. Hlavní myšlenkou Startup Disrupt je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidlně komunitní akce, konference, vzdělává skrze workshopy, webináře startupy, foundry a technologické inovátory z celého světa.

Ve stejný den bude v prostorách Martinického paláce probíhat i největší akce zaměřená na Ecommerce, International Ecommerce Summit. Více informací o programu a vstupenkách naleznete na www.ecommercesummit.cz.

Vystoupí:

Ondřej Bartoš - partner, Credo Ventures

Zuzana Zamborská - Co-Founder, LUMUS Investment Collective

Daniel Hejl - CTO & Co-Founder, Productboard

Richard Valtr - Founder, Mews

Tereza Macháčková - Head of People, Deepnote

Zdravko Krstanov - Editor in Chief, Forbes

Štefan Šurina - Managing Partner, Eldison

Jakub Losenický - Investment Manager, Rockaway Capital

Petr Baudiš - Founder, Rossum

Martin Řehák - CEO & Founder, Resistant AI

Martin Dittrich - Board Member, AFI

Adam Hejl - CEO & Founder, StockStory, Inc

Martin Hudeček - Asset Manager, RSJ Investments

Jan Klesla - Poradce náměstka Ministerstva průmyslu a obchodu ČR

Jonáš Waloschek - Tech Recruited, MANTA

Petra Gordan - Senior Associate, Nation 1 VC

Kateřina Manley - Manažer pro investice, Seed Starter ČS

Vladimíra Činčurová - Startup Program Manager, Microsoft CZ/SK

více na www.fundingcongress.cz.

Témata:

Jak akcelerovat pre-seed funding v Česku?

Jak správně financovat svůj startup?

Jak úspěšně podnikat od nápadu k sérii D?

Benchmark investičního prostředí v EU vs CZ

Jak motivovat své zaměstnance pro růst hodnoty firmy?

Za podporu děkujeme společnostem Credo Ventures, Everconn.ai, Microsoft for Startups, Eldison, MANTA, LXVI, Ollies, Seed Starter České Spořitelny, Nation1, Cloudtalk. Oficiálním PR & marketing partnerům TikTokuj.cz, ecomail.cz a Kontentino. Mediálním partnerům E15, Mall TV, Forbes, komunitním partnerům Lumus investment collective, HubHub, Czech Business Angel Association a dalším.

Autor: Hana Doláková