Poradenství pro start podnikání

Máte dobrý nápad nebo produkt a zvažujete, zda s ním začít podnikat? Nemáte s vlastním podnikáním žádnou nebo jen letmou zkušenost a hledáte, kdo by vám prakticky poradil, jak na to? Pak jste tu správně.

Nabízíme v rámci VTP mentorské služby - poradenství pro lidi jako jste Vy.

Kdy službu využít

Start podnikání provází značná úskalí, většina věcí je pro zájemce o podnikání často zcela nová. Pro někoho může být těžké specifikovat oblast svého podnikání, popsat produkt nebo službu, sestavit tým. Někdo se "zasekne" při stanovení nákladů a rozpočtu, vytyčení krátkodobých i dlouhodobých cílů, mapování konkurence. Pro tento účel je zde služba Poradenství pro start podnikání, kdy vám mentor, který má dostatek praktických zkušeností, pomůže Vám popsat silná a odhalit slabá místa, doporučí, kde a jak začít a pomáhá vám vyhodnocovat, jakým směrem se dále ubírat.

Komu je poradenství určeno

Poradenství může být poskytnuto lidem z univerzitní prostředí i mimo něj. Naši mentoři jsou totiž k dispozici všem aktivním lidem, kteří mají chuť pustit se do vlastního podnikání, a nicméně přednostně se orientujeme na podporu studentům a zaměstnancům Univerzity Palackého v Olomouci. 

Kde, kdy a jak služba probíhá

Poradenství probíhá formou schůzek. Lze se domluvit na prezenční službě u nás v sídle VTP v Olomouci- Holici, online formě nebo nějaké kombinaci. Služba není vázaná na semestr, můžete začít kdykoliv v průběhu roku. Poradenství je také součástí každoroční soutěže Podnikavá hlava, do které se můžete také přihlásit.

Pro jaký obor je poradenství vhodné

Na oboru nezáleží, zákonitosti pro rozjezd podnikání platí pro všechny stejně, ať již je výsledkem např. Knihář nebo Medomat, Lok Lok, Jedlý kelímek.

Jak se objednat

Jste-li rozhodnuti začít nebo máte chuť si mentorskou službu vyzkoušet, kontaktujte

Zaměstnanec Dr. Ing. Petr  Kubečka, MCI, RTTP

Dr. Ing. Petr Kubečka, MCI, RTTP

ŘEDITEL VTP
Více

petr.kubecka@upol.cz, +420 585 631 449

Zaměstnanec Šárka  Dobrozemská

Šárka Dobrozemská

ASISTENTKA, CONTACT POINT
Více

sarka.dobrozemska@upol.cz, +420 774 713 715