Element Talks

Témata pro IT vývojáře, nadšence do umělé inteligence i pro designéry. Přivítejte Element Talks, středobod inspirace nového coworkingu na UP.

O akci

Element Talks přináší do našeho nového coworkingu na Envelopa Hub dynamiku a inspiraci prostřednictvím pravidelných setkání plných přednášek, besed a workshopů na témata jako AI, IT vývoj, gaming a design. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zhlédnout prezentace od předních odborníků v oboru a získat cenné poznatky, které vám pomohou posunout se dál.

Hosté

Zveme pro vás špičkové experty z různých odvětví, kteří se podělí o své znalosti a zkušenosti. Připravte se na odborníky, kteří jsou v čele inovací v oblasti AI, IT vývoje a designu. Zapojit se se svým tématem můžete i vy!

Program

Po každé prezentaci následuje interaktivní část s otázkami od vás, což poskytne příležitost k hlubšímu pochopení tématu a osobnímu setkání s řečníky. Poté máte možnost rozšířit svou síť kontaků během neformálního networkingového setkání v naší relax zone.

Networking

Věříme, že při budování kariérních vztahů je klíčové spojit se s ostatními nadšenci a profesionály. Element Talks vám poskytne prostor pro uvolněný dialog a vzájemnou výměnu nápadů.

Akce pořádáme ve spolupráci s vývojáři z beecode a témata designu zpracovává grafický designér Filip Smékal.

Připojte se k Element komunitě a dejte své kariéře nový rozměr!

Nejbližší akce:

Seznam akcí 2024

21.02.
Game development
  • Georgij Aru, Zdeněk Rychtera (Ateliér Duchů)
  • Tomáš Mikula (INGAME STUDIOS)
  • Jan Chmelíček, Slavomír Švancár (Filuta AI)
6.03.
Game design
  • Richar Wágner (podcast V českém znění)
  • Martin Hovadík (PLAION)
  • Milan Hrycjuk (Perun Creative)
20.03.
připravujeme
3.04.
Umělá inteligence (připravujeme)
  • Jan Tobolík (MyCello)

Zaměstnanec Bc. Roksolana Ilnycka

Bc. Roksolana Ilnycka

Event Manager
Více

roksolana.ilnycka@upol.cz, +420 604 246 225

Autor: ILN