Disraptors Summit 2023 zahájil prodej vstupenek

Disraptors Summit (dříve Start-up World Cup & Summit) zahájil prodej vstupenek na jednu z nejočekávanějších událostí v oblasti technologií a startupů. Tato mezinárodní konference proběhne v termínu 25.–26.10.2023 v prostorách Vnitroblocku v pražských Holešovicích. 

Jedná se o sedmý ročník summitu startupových elit, jehož součástí je také finále evropské ligy o titul Startup Champion. V loňském roce si tento titul odnesla česká společnost Flowbox nabízející řešení pro úsporu energie v budovách. Disraptors Summit navíc pravidelně laká na zajímavé řečníky ze světa nových technologií. V minulých letech na konferenci vystoupil Steve Wozniak, spoluzakladatel společnosti Apple, nebo vesmírná nadšenkyně Alyssa Carson, která má ambice jako první uskutečnit cestu na Mars.

Stejně tak i letošní ročník představí inspirativní řečníky jako je např. Richard Valtr (zakladatel startupu Mews), Nikola Pantovic (CFO startupu Tatum), Boryana Uzunova (zakladatelka startupu NOLD, který spojuje fashion s cirkulární ekonomikou), Zoltan Vardy (startupový mentor), Anand Chowdhary (spoluzakladatel startupů Pabio a Oswald Labs) a další.

Autor: LBG