Business Camp

Hledáte inspiraci ohledně svého vlastního podnikání nebo startu kariéry? Každoroční event UP Business Camp pro vás může být v mnoha ohledech skvělou příležitostí.

UP Business Camp je konference o podnikání, jeho začátcích, úspěších i neúspěších. Je určena především studentům a mladým podnikavým lidem, kteří začínají, případně hledají inspiraci jak začít s podnikáním. UP Business Camp pořádá každoročně Vědeckotechnický park Univerzity Palackého již od roku 2012.

Program Business Campu, který probíhá většinou v listopadu, je nabitý inspirativními řečníky přímo z businessu. Zváni jsou ti, kterým se podařilo prorazit v oblasti startupů, i úspěšní podnikatelé, kteří již vybudovali velké společnosti. To je pro návštěvníky nejlepší způsob, jak získat zkušenosti přímo z praxe a zároveň skvělé prostředí, jak se setkat se skupinou lidí, hledající zkušenosti, ochotné sdílet své nápady a diskutovat o nich.

Kde a kdy UP Business Camp probíhá

Každoroční, listopadová konference se letos koná v prostorách Domu u parku v Olomouci

Co Vám účast na UP Business Campu může přinést?

  • Ujasníte si své myšlenky a priority
  • Nasajete inspiraci a cenné know-how přímo od profíků
  • Zjistíte, jak svůj podnikatelský záměr efektivně ověřit v praxi
  • Získáte tipy a triky v oblasti získávání investic
  • Propojíte se se stejně naladěnými, podnikatelsky naladěnými, lidmi

Jak se na konferenci připravit?

Není potřeba nic než chuť a zvědavost se zúčastnit. Nemusíte být ani rozhodnuti, že podnikání je ta cesta, kterou se chcete vydat. Není potřeba žádná předešlá nebo odborná znalost specifických témat. UP Business Camp nabízí příležitost se zamyslet a utřídit si myšlenky. Sami zjistíte, jestli je podnikání něco pro vás. Konference je specifická v tom, že se snaží předat příběhy podnikatelů, kteří mají za sebou už alespoň ten start, a to může být inspirací či "nakopnutím". 


Více informací naleznete na webu akce

Máte nějaké dotazy k Business Campu? Obraťte se na:

Zaměstnanec Mgr. Hana  Doláková

Mgr. Hana Doláková

UPrint 3D specialista
Více

hana.dolakova@upol.cz, +420 774 713 716