Výrobce diáře DOLLER vystoupí s přednáškou o lifehackingu

Do Olomouce dorazí spoluautor motivačního diáře DOLLER Jiří Doležal. Na Pedagogické fakultě bude v úterý 26. února přednášet o lifehackingu, metodách zvýšení produktivity a efektivity v práci i ve škole. Představí také nástroje výkonnějšího učení se v dnešním digitálním světě.
Ve své přednášce se Jiří zaměří na to, jak funguje náš mozek, jak lépe organizovat čas a sebe samotné. Ukáže nám osvědčené techniky, jak získat ze svého dne maximum a přitom se zdravotně nezničit,“ uvádí za organizátory Michal Kukučka z Vědeckotechnického parku UP.
Uvědomil jsem si, jak důležité je umět si zorganizovat čas a mít jasnou vizi. Dnes máme přes 100 000 diářů DOLLER u našich fanoušků a na firmě vidím, jak je klíčové být nastaven na celoživotní vzdělávání a zároveň znát sám sebe, mít dobrou sebeorganizaci a disciplínu,“ dodává Jiří Doležal, který vystudoval finanční obor na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.
Produktivní programování, sebeřízení, techniky pro lepší myšlení a více energie, pohybové aktivity v kanceláři a regenerace nebudou chybět v přednášce, kterou spolupořádají Vědeckotechnický park UP a Kariérní centrum UP pod hlavičkou UP Business Clubu. Více na webu Podnikání v Olomouci nebo Facebookové události.