UP Business Camp motivuje k podnikání i studenty se specifickými potřebami

Zvýšit studijní komfort studentů se specifickými potřebami a zmírnit případné obtíže při studiu, to je cíl Centra podpory studentů se specifickými potřebami UP.
Som veľmi rada, že studenti so specifikými potřebami sa stávaju stále viac neoddeliteľnou súčasťou Univerzity Palackého v Olomouci. A práve Business Camp mȏže byť, a ja verím, že aj bude, dalšou oblastou, ktorá ponúka rovnaké šance všetkým študentom bez rozdielu“, nadšeně zmiňuje ředitelka Centra podpory studentů se specifickými potřebami UP.
Na účastníky letošního UP Business Campu, který proběhne 23. listopadu na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, čeká program plný oslnivých řečníků, kteří se přijdou podělit o své profesní zkušenosti. Letošní novinkou bude panelová diskuze, v rámci které budou zpovídáni Jannis Samaras z Kofoly a Eva Dlabalová z Long Story Short na téma společenská odpovědnost firem. Stejně jako minulý rok bude zpestřením celého dne jedinečný „souboj startupů“. Který startup ustojí záludné otázky poroty a zajistí si tak postup před investorskou špičku? I to odhalí 7. ročník Business Campu.
Na své si přijdou i všichni ti, kteří si budují vlastní síť kontaktů. Právě pro networking organizátoři vyčlenili speciální pauzy, během kterých se diváci nejen dobře občerství, ale také budou mít možnost se sejít s kýmkoliv v sále či získat zpětnou vazbu na své podnikavé myšlenky.
UP Business Camp je zárukou mnoha inspirativních osobností na jednom místě. V minulých ročnících přednášející sdíleli nejen své úspěchy, ale nebáli se mluvit ani o problémech a nezdarech, se kterými se potýkali. Velmi otevřeně se podělili o svoje zkušenosti s řešením často netradičních situací a současně ukázali, že se vyplácí „neházet flintu do žita“ i přes počáteční nezdary. Akci mohu určitě doporučit, a to nejen začínajícím podnikatelům. Vždy je to den plný sdílení zkušeností, který provází příjemná atmosféra“, přibližuje průběh konference Ing. Marie Dohnalová, která se zúčastnila již několika předešlých ročníků.
Registrace probíhá na webu www.upbusinesscamp.cz. Konferenci pod záštitou Olomouckého kraje pořádá Vědeckotechnický park UP. Generálním partnerem je Komerční banka.