Podnikavé ženy v Olomouci oslaví MDŽ inspirativními přednáškami

Každá třetí žena v Česku sní o vlastním podnikání, ale pouze osm procent žen svému snu věří. Týdnem Podnikavých žen, který pořádá v době oslav Mezinárodního dne žen, chce agentura CzechInvest toto vnímání aspoň trochu změnit a podporovat ženské podnikatelské komunity v regionech. Pro tu olomouckou připravila 5. března v Olomouci motivačně vzdělávací setkání.
Podnikatelky ale i ženy, které o vlastním podnikání třeba teprve přemýšlejí, na setkáních získají informace o tom, jak s podnikáním začít a vyslechnou si inspirativní příběhy žen, které již tuto zkušenost mají za sebou. Zkušení mentoři je zasvětí do témat jako je budování značky, obchodní vyjednávání, nastavování cen a poradí v oblastech financí a marketingu.
Rendez-vous Podnikavých žen začal CzechInvest pořádat již v červnu 2017 v Pardubicích. Olomoucká pobočka první rendez-vous uspořádala ve spolupráci s Vědeckotechnickým parkem Univerzity Palackého (VTP UP) v listopadu loňského roku. „Chceme společně s VTP UP vytvořit platformu, kam se ženy budou rády vracet, sdílet své odborné znalosti, motivovat se, učit se navzájem a nebát se vystoupit z řady. Na druhém setkání se mohou těšit na inspirativní příběh Terezy Chaloupkové ze Salátovníku. O tom jak na finance jednoduše pohovoří Karel Raiser,“ říká Pavlína Slepičková z olomoucké kanceláře CzechInvestu.
Nenechte si ujít zajímavý podvečer v neformální a přátelské atmosféře plné zajímavých rad a tipů pro vaše podnikání. Přihlásit se můžete zde.