Novinky

16. 01. 2017

Nový kurz pomůže studentům s podnikatelským plánem

Studenti Univerzity Palackého v Olomouci, od 22. února pro vás rozjíždíme kurz, který vám pomůže připravit podnikatelský plán a prezentaci vašeho nápadu investorovi. více »

02. 01. 2017

Univerzita Palackého získala dotaci na projekty ochrany práv průmyslového vlastnictví

Jednotlivá vědecká pracoviště Univerzity Palackého v Olomouci nyní mohou snížit své náklady na zajištění průmyslově právní ochrany vynálezů o 50 procent. Díky finanční podpoře od Agentury pro podnikání a inovace může Univerzita Palackého při přihlašování vynálezů, ochranných známek a užitných nebo průmyslových vzorů ušetřit více než 5 milionů korun. více »

22. 12. 2016

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2017

Děkujeme všem za spolupráci a podporu. Přejeme vám krásné vánoční svátky a vše dobré do nového roku 2017. Tým Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci. více »

12. 12. 2016

6. ročník projektu Vizionáři 2016 zná své vítěze

Sdružení CzechInno ve spolupráci s partnery vyhlásilo vítěze projektu Vizionáři 2016 a ocenilo tak nejzajímavější inovativní počiny v českém podnikání s významným společenským, technologickým či ekonomickým přínosem. V letošním roce projekt zaznamenal rekordní počet přihlášených subjektů. více »

05. 12. 2016

Česká pracoviště transferu technologií v kostce

Spolek Transfera vydal první přehled pracovišť transferu technologií v České republice. Cílem brožury je poskytnout po vzoru dalších evropských zemí přehled o jednotlivých pracovištích, která mají za úkol propojit výzkumnou a aplikační sféru a zvýšit uplatňování výsledků výzkumu a vývoje v praxi. více »

29. 11. 2016

Univerzita Palackého zve na kurz právní gramotnosti v medicíně

Právní gramotnost v medicíně, to je téma vzdělávacího kurzu, který nově otevírá Univerzita Palackého v Olomouci. více »

18. 11. 2016

SmartUPcamp pomůže studentským nápadům na trh

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci a Aplikační centrum BALUO spolu s hlavním partnerem České Radiokomunikace a jejich novou radiovou technologií LoRa pro studenty Univerzity Palackého připravily intenzivní SmartUP Camp 2016. více »

10. 11. 2016

Slavnostní otevření Aplikačního centra BALUO

V pátek 11. listopadu slavnostně otevře Aplikační centrum BALUO, které je ve střední Evropě unikátním vědeckotechnickým parkem zaměřeným na výzkum, technologie, inovační podnikání a odborné vzdělávání v oblasti pohybové aktivity, prevence civilizačních nemocí a podpory zdravého životního stylu. více »

07. 11. 2016

Adopcí panenek UNICEF na konferenci UP Business Camp podpořili očkování 22 dětí v rozvojových zemích

Letošní konference Univerzity Palackého v Olomouci UP Business Camp nebyla jen o sociálním podnikání, marketingu a startupech. Celkem 13 200 korun se podařilo pořadatelům od dárců vybrat adopcí panenek. Výtěžek putuje organizaci UNICEF Česká republika, která proočkuje 22 dětí v rozvojových zemích proti smrtelným dětským chorobám. více »

31. 10. 2016

Ponožkoboty, sociální podnikání s bezdomovci nebo příběh mobilního číšníka, i to budou témata univerzitní konference UP Business Camp

Jak rozjet vlastní byznys, jak dělat marketing na sociálních sítích, jak uspět v crowdfundingové kampani nebo jak sociálně podnikat? To vše se dozvíte v sobotu 5. listopadu na největší olomoucké konferenci zaměřené na startupovou scénu, marketing a podnikání mladých UP Business Camp. více »

VTP UP / O nás / NovinkyRSS úvodní strana mapa stránek CZ EN