Novinky

24. 04. 2017

Podnikavá hlava jde do finále

Už jen týden zbývá do konce registrace do soutěže Podnikavá hlava 2017. Ta vám přinese nové kontakty, zkušenosti, zpětnou vazbu od mentorů, 80 tisíc korun do startu podnikání a potenciál získání investice. K tomu kancelář na rok zdarma. více »

16. 03. 2017

Přihlaste se do 7. výzvy Proof-of-Concept

V pořadí již sedmou výzvu projektů Proof-of-Concept (PoC) dnes vyhlásil rektor Univerzity Palackého. Zájemci mají možnost požádat až o 1 milion korun na podporu svých vědeckých aktivit vedoucích ke komerčnímu uplatnění. více »

15. 03. 2017

Hledáme Podnikavé hlavy

Nové kontakty, zkušenosti, zpětnou vazbu od mentorů, 80 tisíc korun do startu podnikání a potenciál získání investice. K tomu kancelář na rok zdarma. To vše si pro vítěze již osmého ročníku soutěže PODNIKAVÁ HLAVA připravil Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci. více »

23. 02. 2017

Vědci z Univerzity Palackého vyvinuli magnetický separátor

Jedinečnou laboratorní pomůcku, která doposud neměla na trhu obdoby, vyvinul vědecký tým pod vedením Karla Koberny z Ústavu molekulární a translační medicíny. Speciální separátor UniTrap může být použit pro magnetickou separaci, výzkum magnetických částic nebo laboratorní diagnostiku. Zájemci mohou toto unikátní zařízení zakoupit také prostřednictvím e-shopu. více »

17. 02. 2017

Láká tě svoboda v podnikání? Podnikni to!

Láká tě svoboda v podnikání, ale nevíš jak začít? Pak doraz na první byznys kurz svého druhu. Minimum teorie, maximum praxe. Bude to dřina i zábava. více »

13. 02. 2017

Členům UP Business Clubu nabízíme právní poradenství

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Centrem pro klinické právní vzdělávání Právnické fakulty Univerzity Palackého nabízí členům UP Business Clubu možnost bezplatného poradenství v oblasti právních aspektů podnikání. více »

10. 02. 2017

Jak připravit projektový návrh do programu SME Instrument?

Horizon2020 - SME Instrument program podporuje malé a střední podniky, které chtějí posunout své inovativní nápady a proměnit je v nové produkty a služby. Chcete být další českou firmou, která v programu uspěje a získá prestižní grant? více »

08. 02. 2017

FameLab 2017 – bavme se vědou!

Mezinárodní soutěž FameLab v České republice vstupuje do 7. ročníku! Zájemci mohou své přihlášky posílat do 27. února 2017. více »

01. 02. 2017

Hledáme Podnikavé hlavy a již poosmé pomůžeme začínajícím podnikatelům s rozjezdem firmy

Nové kontakty, zkušenosti, zpětnou vazbu od mentorů, 80 tisíc korun do startu podnikání a potenciál získání investice. K tomu kancelář na rok zdarma. To vše si pro vítěze již osmého ročníku soutěže PODNIKAVÁ HLAVA připravil Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci. více »

20. 01. 2017

CzechInvest pomůže startupům s prezentací v Americe

V roce 2017 mohou začínající podnikatelé v rámci druhé, vyhlášené výzvy projektu CzechDemo vycestovat na mezinárodní veletrh TechCrunch Disrupt do New Yorku či San Franciska. Vybraní účastníci získají finanční podporu ve výši až 110 tisíc korun na registraci, stánek, náklady na cestovné a překlady. více »

VTP UP / O nás / NovinkyRSS úvodní strana mapa stránek CZ EN