Načrtni svou budoucnost

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého pořádá 8. ročník konference UP Business Camp, tentokrát s podtématem „Načrtni svou budoucnost“. Zcela poprvé se konference uskuteční ve virtuálním prostředí. Chybět však nebudou inspirativní řečníci, ani soutěž podporující startupy z celé ČR.

Inspirativní konference UP Business Camp, kterou již tradičně pořádá Vědeckotechnický park UP, bude letos poprvé ve své historii online. Organizátoři tak reagují na současnou epidemiologickou situaci. Program však bude stejně nabitý a plný příběhů z business prostředí jako v předešlých ročnících. Konference se uskuteční pomocí konferenčního hovoru v sobotu 21. 11. 2020. O zvolené platformě budou účastníci zavčas informování.
„Akce UP Business Camp je skvělá příležitost pro mladé lidi, kteří hledají inspiraci ať už ohledně svého vlastního podnikání nebo k nastartování kariéry. Program je nabitý inspirativními řečníky přímo z businessu, což je dle mého názoru nejlepší způsob, jak získat zkušenosti přímo od lidí z praxe,“ uvedl jeden z účastníků loňského Business Campu a dodal „zároveň je to skvělé prostředí, jak se setkat se skupinou lidí, hledající zkušenosti, ochotné sdílet své nápady a diskutovat o nich. Za mě rozhodně akce, kterou by mladí lidé neměli propásnout.“
Po třetí v řadě je součástí konference také startupová soutěž Souboj sturtupů, která si klade za cíl podpořit začínající podnikatele cenami za více jak 100 000 Kč, pomoci jim se zviditelněním a poskytnout jim cennou zpětnou vazbu z řad expertů sedících v hodnotící komisi. Je pořádána ve spolupráci se Startup Klubem a agenturou CzechInvest. Na účastníky Souboje startupů čeká v rámci konference online školení na prezentační dovednosti, kde své vystoupení s odborným lektorem vypilují k dokonalosti a připraví se na odpolední dvouminutový výstup. Všichni účastníci soutěže se mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Registrace do soutěže probíhá na webu www.startupklub.cz.
Ani na letošním programu nebude chybět panelová diskuse, jejím účelem tentokrát bude poskytnout účastníkům konference vhled do světa investic a jejich získávání. Pozvání do diskuze přijala jak začínající firma, které se podařilo získat svou první 10 milionovou investici, tak investor, který všem zúčastněným poskytne „investorský“ pohled na věc.
Konferenci pod záštitou Olomouckého kraje pořádá Vědeckotechnický park UP. Generálním partnerem je Komerční banka.