Máte podnikatelský nápad? Tak právě vás hledá Univerzita Palackého

Současná situace registraci do soutěže o sedmdesát tisíc korun, kancelář a konzultace na rok zdarma nezastavila. Čas se krátí, zájemci se mohou přihlásit do 18. 5. 2020. A novinkou letošního roku, kterou si současná situace vyžádala, je finále Podnikavé hlavy on-line.

Univerzita Palackého opět hledá podnikavé hlavy, aby jim pomohla se začátkem a rozjezdem podnikání. Podnikavého ducha by neměla zastavit ani současná epidemiologická situace. Ta jednou skončí a podnikavci tak budou připraveni své podnikání rozjet v plném proudu. Své nápady zájemci mohou rozvíjet a zpracovávat dál, konzultaci si mohou domluvit on-line na e-mailu podnikavahlava@upol.cz. Jako odměnu a pobídku pro vítěze Podnikavé hlavy v letošním roce univerzita nabízí ceny v hodnotě 288 000 Kč.

„Jsem si jist, že situace, v níž jsme se tak nenadále ocitli, je pro skutečné podnikavé povahy výzvou, a nikoli brzdou. Nás rozhodně nezastaví a stejně jako v předchozích letech se moc těším na nové nápady a podnikavce, kteří se s námi pokusí realizovat své nápady a sny“, uvedl ředitel Vědeckotechnického parku Roman Jurečka.

Soutěž pořádá již po jedenácté Vědeckotechnický park Univerzity Palackého (VTP UP). Soutěžící z řad začínajících podnikatelů, nebo již zkušenější podnikatelé s novým nápadem, se mohou hlásit na stránkách www.podnikavahlava.cz do 18. 5. 2020 a do 12 hod zaslat potřebné dokumenty a svůj podnikatelský záměr. Před jeho sepsáním je možné svůj nápad konzultovat s mentory na VTP UP a poradit se s nimi i o přípravě ostatních písemných podkladů. V současné době však pouze on-line.

„Na všechny účastníky se již velmi těšíme, letos poprvé po celou dobu v online režimu! Pro nás je to výzvou a pro účastníky předpokládáme, že ulehčením situace. Podnikavou hlavou opravdu nemáte co ztratit, můžete jedině získat,“ vyzývá manažerka celé soutěže Jitka Zmítková.

Soutěž Podnikavá hlava probíhá pod záštitou a za finanční podpory Olomouckého kraje a za finanční podpory generálního partnera Komerční banky a.s.. Spolupořadatelem soutěže je OK4Inovace.

Podrobné informace o soutěži naleznete na webu www.podnikavahlava.cz.