Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

UP Business Camp

11.11.2017 @ 9:00 - 18:00 CET

UP Business Camp 2017 je jednodenní konference pro začínající podnikatele a firmy. Naučíš se na ní opravdovej marketing a jak pořádně podnikat. Její program je rozdělen do čtyř tematických bloků. Z garáže do podnikatelské reality, Podnikání hlavou, Cesta za hranice a Tajemství podnikatelského úspěchu. Kromě samotných přednášek jsou součástí konference rovněž diskuze, workshopy a networkingová setkání.

„Naše konference je určena pro začínající podnikatele a firmy. A pro kohokoliv, koho zajímá marketing, podnikání, startupy, příběhy úspěšných podnikatelů a zajímavých osobností,“ uvedl Michal Kukučka, hlavní organizátor konference. „UP Business Camp je jednou z největších akcí podobného typu na Olomoucku,“ dodal.

Novinkou letošního ročníku konference bude v angličtině vedený workshop o budování značky s Paulem Skah, který má za sebou tvorbu strategií pro takové firmy jako jsou Orange nebo HBO. Organizátoři připravili i workshop s Jakubem Dohnalem z advokátní kanceláře DOHNAL PERTOT SLANINA, který přiblíží úskalí podnikání a nabídne praktické rady z právního pohledu.

Lístky seženeš  na www.upbusinesscamp.cz.

Konference se uskuteční na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci za finanční podpory Komerční banky a společnosti Busyman. Partnery konference jsou Olomoucký kraj, Okresní hospodářská komora Olomouc, Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Podrobnosti

Datum:
11.11.2017
Čas:
9:00 - 18:00
Webová stránka:
http://www.upbusinesscamp.cz

Místo konání

Tř. 17. listopadu 8
Tř. 17. listopadu 8
Olomouc, 77900 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.upbusinesscamp.cz

Pořadatel

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci
Telefon:
585 631 420
Email:
vtp@upol.cz
Webová stránka:
http://vtpup.cz