Co je u nás nového

Zprávy z VTP UP

Aktuálně

IMG_20200702_120132

Proběhl 6. workshop transferu na Vědeckotechnickém parku UP

Ve Vědeckotechnickém parku Univerzity Palackého (VTP UP) ve dnech 2.-3.7.2020 proběhl 6. ročník workshopu, který se zabýval transferem technologií. Zúčastnili se ho zástupci transferových pracovišť a příznivci transferu z celé České republiky. Tématem letošního setkání bylo, jak jeho název napovídá, Současné trendy na pracovištích center transferu technologií, transfer v podmínkách nouzového stavu a v následujícím období.

Eola small

Vědeckotechnický park pomohl vyrůst firmě EOLA s.r.o.

Jeden z největších klientů Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP) se v minulých dnech odstěhoval do vlastní nové budovy. Bylo příjemné si popovídat s Ing. Pavlem Hofmanem, spoluzakladatelem firmy Eola s.r.o, která si nově vybudovala vlastních sídlo a výrobní prostory v průmyslovém areálu Olomouc-Holice o tom, jak začínali na VTP UP.

finále PH 2020 Jurečka

Oslaďte si život s vítězem Podnikavé hlavy

Univerzita Palackého (UP) našla i letos podnikavou hlavu a to on-line. S vítězem letošní soutěže Podnikavá hlava, kterou tradičně pořádá Vědeckotechnický park UP, si můžete zdravě osladit život díky medu. Výdejní automat na med od místních včelařů je letošním vítězným projektem, se kterým přišel Tomáš Jelínek. Na druhém místě se umístil nápad Inteligentních dopravních zrcadel od […]