Co je u nás nového

Zprávy z VTP UP

Aktuálně

BCamp online

Online UP Business Camp byl úspěšný

Jak stanovit hlavní vizi vlastního podnikání a jak si ji udržet i v horších časech. Jak validovat svůj podnikatelský záměr a s tím spojená rizika. Nejen o tom byla letošní konference UP Business Camp, která byla určena pro všechny, kteří chtějí rozjet svůj vlastní business. Konference letos proběhla v sobotu 21.11.2020 poprvé online.

13_Slider_350x250_online

Načrtni svou budoucnost

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého pořádá 8. ročník konference UP Business Camp, tentokrát s podtématem „Načrtni svou budoucnost“. Zcela poprvé se konference uskuteční ve virtuálním prostředí. Chybět však nebudou inspirativní řečníci, ani soutěž podporující startupy z celé ČR.

DIH

Univerzita Palackého digitálně propojí zdravotní vědce s firmami z celé Evropy

Snazší přístup k informacím a rychlejší zavádění medicínských poznatků do praxe. To je cílem digitálního inovačního hubu DIGI2Health. V jeho rámci si vzájemně zpřístupní data vědecké instituce, zdravotnická zařízení i komerční subjekty z celé Evropy. Projekt Univerzity Palackého a partnerů činí z olomouckého regionu středoevropského lídra ve využívání IT technologií v medicíně.